Procesas (kaip išsinuomoti?)

Procesas

Atsiskaitymas už nuomą

Reikalingi dokumentai

Nuomos laikotarpiai

Kainos, trukmės nuolaidos

Lojalių klientų nuolaidos

Užstatas

Draudimas

                                                                                                                                  

 

Procesas
 

Visų pirma, pasitikrinkite mūsų nuomojamos technikos sąraše, ar  mes turime jus dominančią įrangą. Pažiūrėkite jos užimtumo grafike – ar ji laisva tuo metu, kai bus jums reikalinga.


Dabar jums reikia ją rezervuoti:
 

  • Užsiregistruokite mūsų puslapyje.
  • Susiraskite puslapyje dominančią techniką.
  • Nurodykite laikotarpį (datas, apytikslį laiką) nuo kada iki kada norite ją išsinuomoti; įdėkite į užsakymo krepšelį.
  • Suformavus užsakymo krepšelį, nurodykite, kaip norėsite pasiimti užsakymą: Vilniuje mūsų ofise ar techniką reikės jums atsiųsti su kurjeriu. Pastaba: kol kas su kurjeriu siunčiame tik už Vilniaus ribų.
  • Išsiųskite užsakymą mums. Neužilgo el.paštu gausite rezervacijos patvirtinimą. Jūsų užsakymą priims, patikrins  ir rezervacijos patvirtinimą atsiųs vienas iš mūsų darbuotojų, todėl gali pasitaikyti, kad nuomos kaina sumažės.


Beje, techniką rezervuoti taip pat galite ir paskambinę mums telefonais (8~5) 204 3310, (8~615) 56977 arba parašę į info@fotorent.lt – šiuo atveju neužmirškite nurodyti kuo daugiau informacijos apie pageidaujamą techniką ir kuo tiksliau nurodykite nuomos laikotarpį.


Jei esate vilnietis, nurodytu laiku atvykstate pas mus į ofisą su asmens dokumentu,  darbuotojo pažymėjimu ir bankine kortele (pažymėjimas ir kortelė greičiausiai bus reikalingi, jei nuomojatės pirmą kartą). Pasirašome nuomos sutartį, technikos perdavimo-priėmimo aktą, sumokate už nuomą (nuomojantis pirmą kartą – bankine kortele) ir pasiimate nuomojamą techniką. Ją grąžinate pasibaigus nuomos laikotarpiui mums į ofisą darbo valandomis. Viskas:)


Jei gyvenate ne Vilniuje ir nurodėte, kad techniką norite gauti su kurjeriu, kartu su rezervacijos patvirtinimu gausite išankstinio mokėjimo sąskaitą. Ją turėsite apmokėti bankiniu pavedimu iki technikos išsiuntimo su kurjeriu dienos (kaip taisyklė, tai viena diena iki nuomos laikotarpio pradžios). Būtinai pranešime gavę apmokėjimą ir kai techniką išsiųsime jums su kurjeriu. Jei nuomojatės pirmą kartą – kartu su technika kurjeris jums pristatys du sutarties egzempliorius, kurių vieną reikės pasirašyti ir grąžinti kurjeriui. Pasibaigus nuomos laikotarpiui, nurodytą dieną ryte reiks atgal supakuoti nuomotą techniką, užklijuoti lipduką su atgaliniu adresu (jis bus įdėtas siuntinyje), paskambinti mums ir pranešti, kad siuntinys gražinimui paruoštas ir galime kviesti kurjerį. Atvykęs kurjeris paims iš jūsų siuntinį ir kitą dieną grąžins jį mums. Viskas:)

 


Atsiskaitymas už nuomą


Jei techniką pasiimate patys mūsų ofise, už nuomą sumokėti reikės pasiimant techniką, grynais arba bankine kortele. Atskirais atvejais galime sutarti, kad sumokėsite grąžinant techniką. Visada, jei pageidaujate, išrašysime PVM sąskaitą-faktūrą jūsų ar nurodytos įmonės vardu.


Jei pageidaujate mokėti bankiniu pavedimu – išrašysime išankstinio mokėjimo sąskaitą jūsų ar nurodytos įmonės vardu. Tokiu atveju techniką galėsite pasiimti tik mums gavus apmokėjimą.


Jei techniką norite gauti su kurjeriu, visais atvejais atsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą. Siuntą kurjeriui perduosime tik gavę apmokėjimą.

 


Reikalingi dokumentai


Bet kuriuo atveju, jei išsinuomodami techniką paliekate pakankamą užstatą – jokių asmens dokumentų galime ir nereikalauti. Tokie atvejai reti – bet pasitaiko:) Apie užstatą – žr. čia.


Jei norite išsinuomoti techniką be užsatato (o būtent taip nuomojame beveik visiems savo klientams), pirmą kartą nuomojantis techniką mes būtinai paprašysime tam tikrų dokumentų.

 

Nuomos sutarčiai sudaryti yra būtinas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – asmens tapatybės kortelė, pasas, arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas. Išskirtiniais atvejais tai gali būti leidimas gyventi Lietuvoje, studento pažymėjimas, tarnybinis darbuotojo pažymėjimas – visais šiais atvejais praneškite apie tai iš anksto ir mes kartu su jumis nuspręsime, ar šio dokumento pakanka.


Taip pat sutarčiai sudaryti mums reikės informacijos apie jūsų gyvenamos vietos adresą, kontaktinio telefono numerio, elektroninio pašto adreso.


Dauguma atveju mes taip pat paprašysime informacijos apie jūsų darbovietę ir to patvirtinančių įrodymų – paprasčiausia būtų, jei pateiktumėte savo darbuotojo pažymėjimą. Taip pat gali pakakti, jei parašysite mums iš įmonės el.pašto adreso ar jūsų vardas ir pavardė nurodyti įmonės puslapyje. Individualios veiklos pažymėjimas, deja, neatstoja pastovaus samdomo darbuotojo pažymėjimo.


Jei šiuo metu niekur nedirbate – galime paprašyti, kad nurodytumėte, kur galima susipažinti su jūsų darbais (fotografiniais, video ar kitokiais). Padėtų ir kitų mūsų pastovių klientų ar pažįstamų rekomendacijos. Taip pat, jei galėtumėte atsiskaityti kreditine (ne debetine) bankine kortele. Visais šiais atvejai kartu su jumis individualiai spręsime dėl nuomos sąlygų.


Taip pat, pirmą kartą pasiimant nuomojamą techniką galime paprašyti atsiskaityti bankine kortele.


Papildomi reikalavimai keliami klientams, nuomojantiems fotoaparatus. Mes būtinai paprašysime pateikti pakankamus įrodymus, kad jūs mokate fotografuoti ir apsieiti su skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais. Naujokams ir visiškai „žaliems“ DSLR aparato, greičiausiai, be pakankamo užsatato neišnuomosime.

 


Nuomos laikotarpiai


Trumpiausias laikotarpis, kuriam galima išsinuomoti techniką – viena para. Para skaičiuojama nuo paėmimo laiko + 24 val. Jei technika laisva, jūs patys nurodote, kuriuo laiku jums patogiau ją pasiimti – nuo tada ir pradedamas skaičiuoti nuomos laikotarpis.


Standartinė savaitgalinė nuoma skaičiuojama nuo penktadienio 16:00 val. iki pirmadienio 11:00 val.


Ilgieji savaitgaliai skaičiuojami analogiškai: nuo 16:00 val. paskutinės darbo dienos prieš savaitgalį iki 11:00 val. pirmos darbo dienos po savaitgalio.


 

 


Kainos, trukmės nuolaidos


Mūsų puslapyje ir kaininkuose nurodytos technikos pagrindinės - vienos paros nuomos kainos.


Be abejo, nuomai taikomos įvairios nuolaidos.


2 d. savaitgaliui nuomai taikoma 25% nuolaida, t.y. savaitgalinei nuomai skaičiuojame pusantros dienos kainą.


3 d. savaitgaliui nuomai taikme 50%  nuolaida, t.y. už tris dienas vis tiek mokėsite pusantros dienos kainą.


4 d. savaitgaliui nuomai taikome 50% nuolaidą, t.y. už nuomą tokiam ilgąjam savaitgaliui mokėsite dviejų dienų kainą.


Ilgesniems, nei 2 d.  nuomos laikotarpiams taikome papildomas 20%-40% nuolaidas.


Jei techniką nuomojatės 7 d. ar ilgesniam laikotarpiui, taikysime 60% nuolaidą.


Bet kuriuo atveju, jei techniką norite išsinuomti ilgesniam laikotarpiui – susisiekite su mumis tiesiogiai, pasistengsime pasiūlyti jums individualų tinkamiausią variantą:)

 


Lojalių klientų nuolaidos


Savo pastoviems klientams kartu su trukmės nuolaidomis taikome ir pastovias kaupiamąsias nuolaidas. 


Nuomojantis sukaupus 300 EUR, pradedame taikyti pastovią 10% nuolaidą.


Nuomojantis sukaupus 500 EUR, pradedame taikyti pastovią 15% nuolaidą.Užstatas


Iš esmės, visiems savo klientams techniką nuomojame be užstato, tačiau tam tikrais atvejais (pvz., kai nepakanka asmens duomenų ar jūs jų nenorite pateikti, nuomojama daug ir brangios technikos, nuomojatės sudėtingą techniką ir neturite jokių darbo su ja įgūdžių ir pan.) mes galime paprašyti jūsų palikti užstatą. Užstatas gali būti tik piniginis. Užstato dydį nustatysime kiekvieną kartą individualiai, priklausomai nuo situacijos – bet greičiausiai tai bus apie 60%-80% nuomojamos technikos naujos vertės. Užstatas gali būti paliekamas grynais pinigais arba užstato suma rezervuojama bankinėje kortelėje. Užstatas grąžinamas iš karto, kai tik jūs grąžinate mūsų techniką. Visas užstato palikimo ir gražinimo faktas yra fiksuojamas atskiru dokumentu.

 

Draudimas


Šiuo metu kol kas nuomojama technika nedraudžiama, todėl visą atsakomybę už nuomojamą techniką nuomos laikotarpiu prisiimate jūs.