Pristatymo Lietuvoje su kurjeriu procesas (kaip atsisiųsti?)

 

FOTORENT savo nuomojamą techniką gali pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą (jei tik ji turi pašto kodą), išskyrus Vilnių. Siuntas su nuomojama technika jums pristatys mūsų partneriai – DPD kurjerių tarnyba.

 

Procesas

Siuntimo kainos

Reikalingi dokumentai

Užsakymo pateikimo terminai

Nuomos ir siuntimo laikotarpių ypatumai

Technikos pristatymas

Technikos grąžinimas

____________________________________________________________

 

 

Procesas


Visų pirma, pasitikrinkite mūsų nuomojamos technikos sąraše, ar  mes turime jus dominančią įrangą. Pažiūrėkite jos užimtumo grafike – ar ji laisva tuo metu, kai bus jums reikalinga. Atkreipkite dėmesį į tai, kad siuntimas užtrunka vieną dieną, todėl įranga turi būti laisva dieną prieš ir dieną po jus dominančio laikotarpio.

 

Dabar jums reikia ją rezervuoti:

 

  • Užsiregistruokite mūsų puslapyje.
  • Susiraskite puslapyje dominančią techniką.
  • Nurodykite laikotarpį (datas, apytikslį laiką) nuo kada iki kada norite ją išsinuomoti – nurodykite tik tą laikotarpį, kuriam nuomositės techniką, į siuntimo terminus nekreipkite dėmesio; įdėkite viską į užsakymo krepšelį.
  • Suformavus užsakymo krepšelį, nurodykite, kad techniką reikės jums atsiųsti su kurjeriu. Nurodykite tikslų siuntimo adresą, kuriuo riekia pristatyti techniką. Nepamirškite nurodyti pašto kodo.
  • Išsiųskite užsakymą mums. Neužilgo el.paštu gausite rezervacijos patvirtinimą. Jūsų užsakymą priims, patikrins  ir rezervacijos patvirtinimą atsiųs vienas iš mūsų darbuotojų, todėl gali pasitaikyti, kad nuomos kaina sumažės.

 

Beje, techniką rezervuoti taip pat galite ir paskambinę mums telefonais (8~5) 204 3310, (8~615) 56977 arba parašę į info@fotorent.lt – šiuo atveju neužmirškite nurodyti kuo daugiau informacijos apie pageidaujamą techniką, nuomos laikotarpį ir pristatymo adresą.

 

Jei užsakymą siunčiate pirmą kartą, gausite preliminarų rezervacijos patvirtinimą ir prašymą atsiųsti papildomą informaciją apie save. Jūsų tikrai paprašysime, kad atsiųstumėte savo asmens tapatybės dokumento kopiją, taip pat galime paprašyti atsiųsti darbuotojo pažymėjimo kopiją.

 

Gavę reikalingą informaciją ir įsitikinę, kad jos pakanka, atsiųsime galutinį rezervacijos patvirtinimą. Likus savaitei iki nuomos termino atsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą. Ją turėsite apmokėti bankiniu pavedimu iki technikos išsiuntimo su kurjeriu dienos (paprastai, tai viena diena iki nuomos laikotarpio pradžios). Būtinai pranešime gavę apmokėjimą ir kai techniką išsiųsime jums su kurjeriu.

 

Technikos pristatymo dieną nurodytu adresu laukite kurjerio. Jei nuomojatės pirmą kartą – kartu su technika kurjeris jums pristatys du sutarties egzempliorius, kurių vieną reikės pasirašyti ir grąžinti kurjeriui.

 

Pasibaigus nuomos laikotarpiui, nurodytą dieną ryte reiks atgal supakuoti nuomotą techniką, užklijuoti lipduką su atgaliniu adresu (jis bus įdėtas siuntinyje), paskambinti mums ir pranešti, kad siuntinys gražinimui paruoštas ir galime kviesti kurjerį. Atvykęs kurjeris paims iš jūsų siuntinį ir kitą dieną grąžins jį mums. Viskas:)

 

 

Siuntimo kainos
 

Nuomos kainos, gaunant techniką su kurjeriu, skaičiuojamos taip pat, kaip ir nuomojantis Vilniaus ofise.

 

Jei užsakymo suma viršija 100 EUR, bet svoris neviršija 5 kg - siuntimas nemokamas.

 

Siuntimas į vieną pusę, jei siuntos svoris neviršija 5 kg4,5 EUR, į abi puses – 9 EUR. Paprastai, šio svorio limito neviršija blykstės, objektyvai, fotoaparatų komplektai su objektyvu (ar dviem) ir blykste.

 

Jei siuntos svoris viršija 5 kg – siuntimas į vieną pusę kainuoja  6,5 EUR, į abi puses – 13 EUR. Beveik visada, siunčiant studijinio apšvietimo komplektus, siuntos svoris viršija 5 kg ir siuntimas kainuoja brangiau.

 

Į didžiuosius miestus garantuotas pristatymas iki 10:00 val. papildomai kainuoja  2 EUR, o garantuotas pristatymas iki 12:00 val. papildomai kainuoja 1 EUR. Didžiųjų miestų sąrašą galite sužinoti DPD puslapyje www.dpd.lt – jie nurodyti „Zona 1“ sąraše.

 

Į didžiuosius miestus pristatymas šeštadienį papildomai kainuoja 2 EUR. Atkreipiame dėmesį, kad šeštadienį nėra galimybės garantuoti pristatymą iki 10:00 ar 12:00 val.

 

Techniką su kurjeriu išsiunčiame tik gavę išankstinį apmokėjimą.

 

 

Reikalingi dokumentai
 

Šiuo metu nuomos sutartis siunčiant su kurjeriu sudarome tik su fiziniais asmenimis.
 

Pirmą kartą nuomojantis, techniką iš kurjerio paimti būtinai turėsite jūs pats(-i) – jums reikės kurjeriui pateikti asmens dokumentą ir pasirašyti kurjerio pateiktą sutartį.
 

Dėl jūsų asmens duomenų saugumo: mes esame užsiregistravę Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, duomenų valdytojo identifikavimo kodas P4586. Suprantame savo atsakomybe, rūpinamės savo klientų duomenų saugumu ir niekada jokiu būdu nenaudojame jų kitiems, nei sutarties sudarymo ir abipusių įsipareigojimų vykdymo užtikrinimo tikslams. Beje, mes garantuojame, kad jokio spam‘o iš mūsų niekada negausite!
 

Nuomos sutarčiai sudaryti yra būtina asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija – asmens tapatybės kortelės, paso arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimo. Išskirtiniais atvejais tai gali būti leidimas gyventi Lietuvoje, studento pažymėjimas, tarnybinis darbuotojo pažymėjimas – visais šiais atvejais praneškite apie tai iš anksto ir mes kartu su jumis nuspręsime, ar šio dokumento pakanka.

 

Kadangi techniką bus pristatoma su kurjeriu, reikės, kad nurodytumėte tikslų pristatymo adresą ir pašto kodą.

 

Taip pat sutarčiai sudaryti mums reikės žinoti jūsų gyvenamos vietos adresą, kontaktinio telefono numerį, elektroninio pašto adresą.

 

Dauguma atveju mes taip pat paprašysime informacijos apie jūsų darbovietę ir to patvirtinančių įrodymų – paprasčiausia būtų, jei pateiktumėte savo darbuotojo pažymėjimo kopiją. Taip pat gali pakakti, jei parašysite mums iš įmonės el.pašto adreso ar jūsų vardas ir pavardė nurodyti įmonės puslapyje. Individualios veiklos pažymėjimas, deja, neatstoja pastovaus samdomo darbuotojo pažymėjimo.

 

Jei šiuo metu niekur nedirbate – galime paprašyti, kad nurodytumėte, kur galima susipažinti su jūsų darbais (fotografiniais, video ar kitokiais). Padėtų ir kitų mūsų pastovių klientų ar pažįstamų rekomendacijos. Visais šiais atvejai kartu su jumis individualiai spręsime dėl nuomos sąlygų.

 

Papildomi reikalavimai keliami klientams, nuomojantiems fotoaparatus ir jų komplektus. Mes būtinai paprašysime pateikti pakankamus įrodymus, kad jūs mokate fotografuoti ir apsieiti su skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais. Naujokams ir visiškai „žaliems“ DSLR aparato, greičiausiai, neišnuomosime.

 

 

Užsakymo pateikimo terminai
 

Kadangi technika su kurjeriu turi iškeliauti iš mūsų ofiso dieną prieš jums ją gaunant, tai vėliausias užsakymo pateikimo terminas12:00 val. dieną prieš nuomos pradžios datą. T.y., pavyzdžiui, jei technika jums reikalinga penktadienį, tai vėliausias terminas, kada mes galime priimti ir patvirtinti užsakymą – ketvirtadienis, 12:00 val.

 

Be abejo, galimi įvairūs nestandartiniai pristatymo ir užsakymo vykdymo variantai, tačiau tokiais atvejais būtinai tiesiogiai susisiekite su mumis ir mes kartu sutarsime, ar galime jums padėti ir – kokiu būdu.

 

 

Nuomos ir siuntimo laikotarpių ypatumai
 

Nuomos laikotarpiai, gaunant techniką su kurjeriu, yra skaičiuojami taip pat, kaip ir ją nuomojantis mūsų ofise Vilniuje.

 

Tačiau atkreipiame dėmesį, kad siunčiant nuomojamą techniką su kurjeriu, prisideda dvi papildomos dienos, reikalingos siuntinį pristatyti jums ir siuntinį grąžinti atgal mums. Už jas mokėti nereikia (kainuoja tik pats siuntimas), tačiau jos kartais šiek tiek komplikuoja užsakymo vykdymą, nes apriboja laikotarpių pasirinkimą.

 

Šeštadienį ir sekmadienį (bei kitomis šventinėmis dienomis) nei mes, nei DPD kurjerių tarnyba nedirba. Todėl, pavyzdžiui, jei pageidaujate gauti techniką su kurjeriu pirmadienį, tai išsiųsti mes ją turėsime penktadienį ir prie nuomos kainos prisidės papildomas savaitgalio laikotarpis. Arba, jei techniką nuomojate iki penktadienio, tai kurjeris mums ją pristatys tik pirmadienį ir vėlgi prie nuomos laikotarpio prisidės ir savaitgalis. Visais tokiais atvejais, kai matote ar įtariate, kad gali iškilti keblumų su pristatymo/siuntimo/nuomos terminais, būtinai susisiekite tiesiogiai su mumis ir kartu pamėginsime rasti ir jums, ir mums priimtiną sprendimą.

 

Įprastais atvejais, kai techniką nuomojatės savaitgaliams, t.y. kurjeris ją jums pristato penktadienį ir pasiima pirmadienį, jokių problemų neiškyla ir viskas vyksta sklandžiai.

 

 

Technikos pristatymas
 

Pristatymo dieną darbo valandomis jums reikės būti nurodytu siuntimo adresu ir su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą (nuomojantis pirmą kartą), kad galėtumėte atsiimti iš kurjerio siuntą.

 

Gavus siuntą, atidarykite dėžę ir patikrinkite, ar gavote visą užsakytą fototechniką ir ar ji veikia. Apie trūkumus arba gedimus iš karto praneškite mums telefonu.

 

Į siuntą kartu su fototechniką įdėsime priėmimo-perdavimo aktą, PVM sąskaitą-faktūrą ir specialiai parengtą Fototechnikos grąžinimo su kurjeriu instrukciją.

 

Neradus jūsų nurodytu adresu, kurjeris jums paskambins, o nepavykus susisiekti, grąžins siuntą mums atgal.

 

 

Technikos grąžinimas
 

Pasibaigus nuomos laikotarpiui, iki 11:00 valandos, saugiai sudėkite nuomotą fototechniką į tą pačią dėžę, kurioje techniką gavote ir užklijuokite ją.

 

Sutartu laiku kurjeris atvažiuos jūsų nurodytu adresu ir paims iš jūsų siuntą.

 

Kitą dieną po fototechnikos išsiuntimo, technikai grįžus į ofisą, atsiųsime el. laišką su siuntos gavimo patvirtinimu.